آموزش اتصال حساب ایمیل به حساب جیمیل

آموزش اتصال حساب ایمیل به حساب جیمیل

مرتضی حبیبی

شاید برخی از شما همراهان عزیز می خواهید که حساب ایمیل خود را به حساب جیمیل خود متصل کنید تا پیام هایی که به حساب ایمیل شما ارسال می شود را در حساب جیمیل خود مشاهده کنید. ما در این مطلب به شما همراهان عزیز شتابان هاست نحوه اتصال حساب ایمیل به حساب جیمیل را به شما آموزش می دهیم. ما را همراهی کنید.

برای اتصال حساب ایمیل به حساب جیمیل مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا وارد حساب جیمیل خود شوید. بعد از وارد شدن به حساب Gmail خود روی گزینه چرخ دنده کلیک کنید تا کادر کوچکی نمایش داده شود.

در این کادر روی گزینه تنظیمات یا setting کلیک کنید تا به صفحه ای دیگر هدایت شوید.

در صفحه باز شده روی گزینه حساب ها و انتقال یا Accounts and Import کلیک کنید.

در قسمت ارسال نامه به‌ عنوان یا Send mail as روی گزینه افزودن نشانی یا Add another email address you own یک ایمیل دیگر کلیک کنید تا صفحه جدید اجرا شود.

در این صفحه از شما ایمیلی که می خواهید به جیمیل شما متصل شود را وارد کنید و روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

سپس از شما نام کاربری و رمز عبور درخواست می کند اطلاعات خود را وارد کنید و روی گزینه افزودن حساب کلیک کنید تا به صفحه بعدی بروید.

بعد از باز شدن صفحه جدید به ایمیلی که می خواهید به حساب جیمیل خود متصل کنید یک ایمیل ارسال می شود در این ایمیل به شما یک رمز ارسال شده است آن رمز را در همان صفحه اقزودن ایمیل وارد کنید و روی گزینه بازبینی کلیک کنید تا درخواست شما برای متصل کردن حساب انجام شود.

به همین راحتی می توانید که حساب E-mail خود را به حساب gmail خود متصل کنید. امیدواریم از این مقاله بهره لازم را برده باشید و برای شما مفید بوده باشد.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید