جلوگیری از اشتراک پسورد کاربران در وردپرس

جلوگیری از اشتراک پسورد کاربران در وردپرس

زهرا عزتی

به طور پیش فرض یک کاربر وردپرس می تواند به طور همزمان از چندین مکان به یک حساب وارد شود. این ممکن است امنیت سایت نویسنده وردپرس شما را به خطر بیندازد و اگر یک سایت عضویت داشته باشید قطعاً می تواند به سود شما آسیب برساند. در این مقاله ، به شما نشان خواهیم داد که چگونه با جلوگیری از ورود همزمان ، از اشتراک پسورد کاربران در وردپرس جلوگیری کنید. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

وردپرس چگونه Session کاربران را کنترل می کند؟

قبل از ادامه ، اجازه دهید در مورد نحوه مدیریت Session کاربران توسط وردپرس کمی صحبت کنیم. مانند بسیاری دیگر از برنامه های وب ، وردپرس از کوکی ها برای شناسایی کاربر وارد شده استفاده می کند. این کوکی ها حاوی رمز ورود شما نیستند ، فقط نام کاربری شما و یک کلید ویژه به عنوان اثبات دانستن رمز عبور شما است.

اکنون اگر از یک مکان عمومی به سایت خود دسترسی پیدا کنید و طبق عادت دکمه “به خاطر بسپار” را علامت بزنید ، هر کسی از آن رایانه می تواند به سایت شما وارد شود زیرا وردپرس اجازه می دهد نام کاربری مشابه از دو مکان مختلف وارد سیستم شود. کاربران می توانند به راحتی رمز ورود خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و از همان اطلاعات ورود به سیستم برای استفاده از محتوای پولی شما استفاده کنند.

از ورود همزمان و اشتراک پسورد در وردپرس جلوگیری کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Prevent Concurrent Logins است.

با ورود به سایت وردپرس خود از طریق دو مرورگر مختلف در رایانه یا استفاده از حالت خصوصی / ناشناس ، می توانید افزونه را عملیاتی کنید. وقتی می خواهید با همان نام کاربری و رمز عبور در مرورگر دوم به سایت خود وارد شوید ، می توانید با موفقیت وارد شوید. با این حال ، این افزونه Session قدیمی را خاتمه می دهد و با کلیک بر روی هر لینک در صفحه مرورگر قبلی ، به صفحه ورود وارد می شوید.

فقط یک یادآوری دوستانه: رمزهای عبور را می توان هک کرد. اگر می خواهید از این کار جلوگیری کنید ، پس باید از رمزهای عبور قوی در سایت وردپرس خود استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر چگونه به کاربران اجازه دهیم تصاویر را در نظرات وردپرس آپلود کنند کلیک کنید.

ما به شما نحوه جلوگیری از اشتراک پسورد کاربران در وردپرس را آموزش داده ایم. ما را در شتابان هاست دنبال کنید.😊

ارسال دیدگاه جدید