مخفی کردن عنوان Widget در وردپرس

مخفی کردن عنوان Widget در وردپرس

زهرا عزتی

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه عنوان Widget را در وردپرس مخفی کنید. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

چرا عنوان Widget را در وردپرس مخفی کنیم؟

مخفی کردن عنوان Widget در وردپرس

وردپرس عنوان پیش فرض را برای ابزارک ها نمایش می دهد و همچنین به شما امکان می دهد در صورت تمایل نام آنها را تغییر دهید. سپس بیشتر قالب های برتر وردپرس این عنوان را در نوار کناری سایت شما نمایش می دهند. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است نخواهید عنوان ویجت را در نوار کناری وبلاگ وردپرس نمایش دهید. به طور پیش فرض ، گزینه ای برای خاموش کردن عناوین ابزارک وجود ندارد.

پنهان کردن عنوان ویجت در وردپرس

ابتدا باید افزونه Widget Options را نصب و فعال کنید. پساز فعال شدن افزونه ، به قسمت Appearance »Widgets در منطقه مدیر وردپرس بروید. در مرحله بعدی ، یک ابزارک را به نوار کناری یا در هر منطقه ویجت دیگر گزینه را در سایت خود بکشید و رها کنید.

در این مثال ، ما قصد داریم عنوان ابزارک “Search the Site” را از جعبه جستجوی خود در نوار سمت چپ حذف کنیم

مخفی کردن عنوان Widget در وردپرس

برای باز کردن ابزارک ، کافیست روی پیکان کلیک کنید و گزینه های پنهان کردن عنوان را مشاهده کنید

مخفی کردن عنوان Widget در وردپرس

اطمینان حاصل کنید که بر روی نماد “gear” کلیک کرده و سپس کادر کنار “بررسی برای پنهان کردن عنوان ابزارک” (Check to hide widget title) را علامت بزنید و بر روی دکمه “ذخیره” کلیک کنید.

اکنون ، وقتی سایت خود را مشاهده می کنید ، جعبه جستجوی وردپرس بدون عنوان ویجت ظاهر می شود.

می توانید از این افزونه برای مخفی کردن هر عنوان عنصر استفاده کنید. این افزونه دارای چندین تنظیمات برای مخفی کردن یا نمایش عناوین بر اساس نوع صفحه یا پست و حتی اندازه صفحه است.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

 

ارسال دیدگاه جدید