حل مشکل عدم اتصال ریموت دسکتاپ

حل مشکل عدم اتصال ریموت دسکتاپ

مرتضی حبیبی

سلام خدمت شما همراهان عزیز شتابان هاست. در این مطلب به بررسی روش های اولیه برای حل مشکل اتصال و نحوه حل خطای آن پرداختیم.

در ادامه با ما در شتابان هاست همراه باشید تا بطور مفصل به این موضوع بپردازیم و مشکلی که بسیاری از شما دوستان و عزیزان با آن درگیر هستید را بر طرف کنیم.

چند وقتی است که کسانی که از خدمات سرور مجازی استفاده می نمایند با مشکلی مواجه می شوند که امکان اتصال (Remote Desktop) به server برایشان مقدور نمی باشد و با خطای:

an authentication error has occurred.the function requested is not supported روبه رو می شوند.

اتصال

البته جای نگرانی وجود ندارد و مشکلی از سمت server نیز نمی باشد و این خطا تنها به دلیل update ویندوز می باشد که برای رفع این مورد تنها نیاز است که دستوری  را در cmd سیستم تان وارد نمایید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

برای پیگیری این مورد کلمه ی cmd را جستجو نمایید و روی آن کلیک راست نمایید و بروی گزینه ی run as administrator کلیک نمایید و سپس دستور زیر را اجرا نمایید و با همان پسورد سرور جهت login اقدام نمایید.

reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\CredSSP\Parameters" /f /v AllowEncryptionOracle /t REG_DWORD /d 2

امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان و همراهان همیشگی شتابان هاست مفید بوده باشد و بهرا لازم را از آن برده باشید. منتظر نظرات شما در انتهای این مقاله در بخش نظرات هستیم.

ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

برچسب ها: ریموت دسکتاپ

ارسال دیدگاه جدید