افزونه های وردپرس برای اینستاگرام

افزونه های وردپرس برای اینستاگرام

زهرا عزتی

در این مقاله درباره بهترین افزونه های وردپرس برای اینستاگرام صحبت خواهیم کرد که کار را برای شما کاربران عزیز آسان خواهند کرد. با ما در شتابان هاست همراه باشید.

۱- ۱۰Web Social Photo Feed

بهترین افزونه های وردپرس برای اینستاگرام

مصرف کنندگان اینستاگرام را به دلیل محتوای پویا و محتوای آن دوست دارند و تیم های تجاری ساعت های بی شماری را صرف آموزش کامل ترکیب محتوا برای پیروان خود می کنند.

Instagram Stories بهترین راه برای نشان دادن مهارت و نام تجاری شما است. با ۱۰Web Photo Feed Feed ، می توانید داستان های اینستاگرام خود را در وب سایت وردپرس خود برجسته کنید. این افزونه نمایش های خیره کننده ای را برای ایجاد نشاط به پست ها و صفحات شما ارائه می دهد؛ همچنین شامل یک ویژگی صفحه بندی است ، بنابراین بازدید کنندگان شما می توانند به راحتی در محتوای شما را ببینند. شما می توانید تعداد عکس هایی را که می خواهید در هر صفحه نمایش داده شود مشخص کنید و انتخاب کنید؛ در صورت نیاز به هرگونه کمک ، از تیم پشتیبانی افزونه کمک بگیرید.

۲- Social Slider Widget

تحقیقات نشان داد که ۶۳٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یک بار در روز وارد سیستم می شوند. این کانال رسانه های اجتماعی برای مصرف کنندگان عادت روزمره است. آنها می خواهند جدیدترین مطالب در خبرمایه آنها برای ارائه بروزرسانی های سرگرم کننده و آموزنده ارائه شود. مشاغل کوچک می توانند با نمایش محتوای پشت صحنه طرفداران خود از نحوه ساخت محصول یا برنامه ریزی VIP رویداد راه اندازی محصول ، از این رفتار مصرف کننده استفاده کنند. سپس ، می توانید همان محتوای اینستاگرام را برای وب سایت خود دوباره استفاده کنید. با استفاده از کد کوتاه ، افزونه Social Slider Widget به شما امکان می دهد مطالب را در هر پست و صفحه وردپرس قرار دهید. حتی می توانید چندین حساب اینستاگرام را بهم متصل کرده و چندین فید در سایت خود نشان دهید.

این افزونه تنظیمات طرح انعطاف پذیر را برای سفارشی کردن اندازه تصویر ، فاصله تصویر و تعداد تصاویر برای نمایش ارائه می دهد؛ همچنین می توانید ترتیب نمایش را براساس تاریخ ، محبوبیت یا تصادفی تنظیم کنید.

۳- Enjoy Instagram

مدیریت شبکه های اجتماعی روندی زمانبر است. به همین دلیل است که بیشتر مدیران رسانه های اجتماعی برای کمک به انجام پست های بیشتر ، از دسته بندی ، یک روش مدیریت زمان استفاده می کنند. برای به دست آوردن ارزش بیشتر از محتوای اینستاگرام خود ، در نظر بگیرید که مجدداً آنها را در وب سایت خود قرار دهید تا توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کند. Enjoy Instagram به شما امکان می دهد با استفاده از ابزارک یا کد کوتاه مستقیماً مطالب را در سایت خود منتشر کنید.

برای شروع نمایش خود در وردپرس ، فقط پروفایل خود را به افزونه پیوند دهید. عکسهای اینستاگرام را می توانید در حالت شبکه با جلوه ای زیبا مشاهده کنید. همچنین گزینه ای برای سفارشی کردن تعداد عکس هایی که بازدیدکننده مشاهده می کند وجود دارد.

۴- Social Feed Gallery

در شبکه های اجتماعی ، پست های تبلیغاتی محصولات راهی ساده برای برجسته سازی نام تجاری شما و افزایش تعامل بدون فروش بیش از حد تهاجمی است. در مورد وب سایت شما یک اصل مشابه اعمال می شود. شما می خواهید محصولات خود را به شکلی بازاریابی کنید که بازدیدکنندگان را شیفته خود کند و آنها را آزار ندهد. Social Feed Gallery به شما این امکان را می دهد تا پست های تبلیغاتی اینستاگرام خود را در سایت خود به نمایش بگذارید.

بهترین افزونه های وردپرس برای اینستاگرام

با نصب این افزونه دو طرح متفاوت برای نمایش فیدهای شما فراهم می شود؛ همچنین می توانید فیدهای هشتگ ایجاد کنید. به عنوان مثال ، گروه بندی پست ها بر اساس طبقه بندی محصول.

۵- WPZOOM Social Feed Widget

تقریباً سه چهارم مشاغل از اینستاگرام استفاده می کنند. این یک رقابت شدید برای تجارت کوچک شما است تا پیروان خود را درگیر خود کند. برای متمایز شدن از رقبای خود ، می توانید یک بیوگرافی جذاب برای نمایه اینستاگرام خود بنویسید ، از هشتگ های مربوطه در پست های خود استفاده کنید و انواع تصاویر با کیفیت بالا را ارسال کنید. ارسال مداوم مطالب جدید همچنین به افزایش تعامل شما کمک می کند. گام بعدی این است که آگاهی در مورد حساب اینستاگرام خود را به بازدیدکنندگان وب سایت خود ارائه دهید. WPZOOM Social Feed Widget یک افزونه کاملاً قابل تنظیم و پاسخگو برای نمایش فید Instagram شما در سایت شما است.

شما می توانید یک فید عمومی را با حداکثر ۱۲ عکس از هر حساب Instagram نمایش دهید. به علاوه ، شامل یک دکمه دنبال کردن برای تبدیل بازدید کنندگان وب سایت شما به دنبال کنندگان اینستاگرام است.

۶- Intagrate Lite

افزونه ای که ارسال تصاویر اینستاگرام خود را به راحتی در سایت وردپرس خود بدون نیاز به تعبیه دستی هر تصویر جداگانه ، آسان می کند؛ به محض ارسال عکس جدید در اینستاگرام ، به صورت خودکار پستی با تصویر و عنوان به عنوان عنوان ایجاد می شود.

بهترین افزونه های وردپرس برای اینستاگرام

 

انتشار مجدد محتوای رسانه های اجتماعی در هنگام اجرای برنامه های بازاریابی بین کانال مفید است. به این ترتیب مخاطبان وب سایت شما هیچ محتوایی را در فید اینستاگرام شما از دست نخواهند داد.

برای اطلاعات بیشتر درباره افزونه های بیشتر افزونه هاي اینستاگرام برای وردپرس کلیک کنید؛ ما را در شتابان هاست دنبال کنید.

ارسال دیدگاه جدید